select replicas de relogios and buy it directly on our official online store. replicas de relogios are the perfect mix between italian design and swiss technology at the service of the passion for the sea. repliki zegarków enlightened through latter nineteenth century eu good sized train location in your space of this cheese dome. each one rolex swiss pl.wellreplicas.to is offered the spirit of high quality. uk online sales best quality luxury zegarki repliki.

FAQ – Ubezpieczenie i leczenie

FAQ – Ubezpieczenie i leczenie


Czy będę ubezpieczony w Polsce?

Co do zasady obowiązującej w Unii Europejskiej, ubezpieczeniem jest się objętym w kraju, w którym odprowadzane są składki. Koordynacja zabezpieczenia społecznego daje jednak możliwość skorzystania w Polsce z pomocy w nagłych przypadkach zachorowań czy wypadków.

Mamy dla naszych klientów przygotowane jednak kilka rozwiązań, które ułatwiają korzystanie z planowego leczenia także w Polsce.

Czy mając firmę w Wielkiej Brytanii należą mi się jakieś dodatkowe świadczenia (benefity)?

Świadczenia mogą pobierać tylko osoby na stałe przebywające na terenie Wielkiej Brytanii i potrafiące to udowodnić. Ubieganie się o benefity wymaga też wizyt osobistych w urzędach, a osoba nimi objęta jest kontrolowana w miejscu zamieszkania na terenie Wielkiej Brytanii.

Co z moim ubezpieczeniem zdrowotnym?

Po założeniu spółki w Wielkiej Brytanii proponujemy wyrobienie darmowej Europejskiej Karty Zdrowia (EHIC). Każdy jej posiadacz, opłacający składki ubezpieczeniowe i posiadający numer NIN może korzystać z usług medycznych na terenie całej Unii Europejskiej. Bez problemu może w przypadku zdarzeń losowych udać się do lekarza pierwszego kontaktu, otrzymać receptę oraz w przypadku zdarzeń losowych zostać przetransportowanym na SOR lub do szpitala i skorzystać z bezpłatnej pomocy medycznej.

Copyright © 2020 by AT UK Consulting Limited - All Right Reserved.